JARKOM Jarosaw Banacki
ul. Kartuska 149/11, 80-138 Gdask
Tel (58) 326-40-40, e-mail:
www.jarkom.pl

Programista PHP (rekrutacja aktywna)

  • Miejsce pracy: Gdańsk
  • Region: pomorskie

Poszukujemy osób do zespołu zajmującego się tworzeniem oprogramowania na użytek głównego klienta - firmy Cyfrowe.pl Sp. z o.o. prowadzącej znane sklepy internetowe m.in. największy, polski, fotograficzny sklep internetowy www.cyfrowe.pl i kilka mniejszych serwisów internetowych - a także dla innych klientów firmy.

Stale rozwijamy nasze systemy informatyczne wspomagające biznes e-commerce dlatego też potrzebujemy "rąk i głów" do pracy.

Zadania i obowiązki w skrócie:

  • programowanie stron PHP / MySQL
  • projektowanie funkcjonalności aplikacji internetowych
  • analiza istniejącego kodu
  • organizacja pracy własnej, szacowanie czasochłonności zleconych zadań w projekcie
  • wdrożenie wytworzonego oprogramowania
  • prowadzenie dokumentacji projektowej

Jesteśmy elastyczni - Jeśli chcesz bardziej być analitykiem rozmawiającym z użytkownikami i projektującym funkcjonalności – nie ma sprawy, możemy ustawić pracę np. 70% do 30% gdzie 70% to projektowanie, reszta to pisanie kodu. Z kolei jeśli nie chcesz rozmawiać z użytkownikami tylko dostawać jasną dokumentację co i jak napisać - nie ma sprawy, mamy osoby które takie coś przygotowują dla programistów.

Wymagania:

  • znajomość programowania w języku PHP na poziomie co najmniej średniozaawansowanym
  • znajomość zasad programowania obiektowego, wzorców projektowych
  • znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
  • doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach min 1 rok
  • umiejętności komunikacyjne niezbędne do prawidłowej komunikacji w zespole i z pozostałymi osobami / działami w firmie
  • język angielski na poziomie dobrego rozumienia dokumentacji technicznej
  • umiejętność planowania zadań / organizacji pracy
  • dobra znajomośc (X)HTML, CSS, JavaScript, Ajax, DOM i innych technologii internetowych

Mile widziane:

  • wyższe wykształcenie informatyczne
  • wiedza z zakresu web usability, accessibility
  • znajomośc branży e-commerce
  • doświadczenie w zespołowym tworzeniu aplikacji internetowych
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem oprogramowania
  • wiedza z zakresu prowadzenia projektów (PMI, IPMA, Prince2, Agile itp.)

Z uwagi na to, że jesteśmy nowoczesną, niedużą firmą z fajnym i młodym zespołem ludzi to na pewno NIE oferujemy korporacyjnej atmosfery pracy:

  • skomplikowanych procedur działania zniechęcających do przejawów własnej inwencji oraz wydłużających np. zakup nowej myszki do komputera w nieskończoność...
  • przełożonych nastawionych na wykorzystywanie podległych pracowników i osiąganie osobistych korzyści
  • wyścigu szczurów i "biurowych gierek"
  • ogromnego biurowca z widokiem na miasto
  • ... i innych tego typu
Fakt, możesz u nas znaleźć ZASADY korporacyjne czyli jakieś regulaminy czy instrukcje działania, ale to pomaga sprawnie działać a jeśli praca płynie nie w atmosferze korporacyjnym, to mamy efektywną organizację.

Na pewno jednak oferujemy:

  • stałą umowę o pracę (możliwe inne formy zatrudnienia)
  • dobre i uczciwe wynagrodzenie
  • współpraca z doświadczonymi programistami z >10 letnim doświadczeniem
  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki zdrowotnej
  • komfortowe warunki pracy (biuro, sprzęt itp)
  • elastyczne nastawienie do potrzeb pracowników (np. godziny pracy)
  • ciekawe zadania, poznawanie nowych technologii i rozwijanie wiedzy (np. “Dzień Wiedzy” kiedy jesteś w pracy, ale nie pracujesz, tylko uczysz się nowych rzeczy/technologii, które chcesz)
  • możliwość rzeczywistego wpływania na rozwój jednego z czołowych sklepów internetowych w Polsce

Jeśli wymagania z listy "mile widziane" nie są Twoją mocną stroną, nie przejmuj się, sporo z tego nauczysz się pracując u nas.

W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy o o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres email: praca@jarkom.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"