JARKOM Jarosaw Banacki
ul. Kartuska 149/11, 80-138 Gdask
Tel (58) 326-40-40, e-mail:
www.jarkom.pl

Webmaster/Webdesigner (rekrutacja aktywna)

  • Miejsce pracy: Gdańsk
  • Region: pomorskie

Poszukujemy osób do zespołu zajmującego się tworzeniem oprogramowania na użytek głównego klienta - firmy Cyfrowe.pl Sp. z o.o. prowadzącej znane sklepy internetowe m.in. www.cyfrowe.pl i www.lornetki.pl - a także dla innych klientów firmy. Jesteśmy firmą z 12 letnią historią, która po wydzieleniu działalności handlowej do firmy Cyfrowe.pl sp. z o.o. skupia się na programowaniu aplikacji internetowych, nie tylko dla rynku e-commerce. Osoba pracująca na tym stanowisku ma kluczowy wpływ na ustalanie wyglądu sklepu www.cyfrowe.pl. Zapraszamy!

Zadania i obowiązki w skrócie:

  • tworzenie projektów graficznych stron i aplikacji internetowych (tzw. layouts) oraz internetowych kreacji reklamowych (np. banery)
  • programowanie stron internetowych w HTML/CSS/JavaScript
  • tworzenie oraz modyfikacja kodu źródłowego stron internetowych w celu poprawy wydajności, bezpieczeństwa i poprawności ich wyświetlania
  • projektowanie serwisów internetowych (udział w spotkaniach projektowych)
  • projektowanie oraz obróbka komputerowa grafik i elementów multimedialnych na potrzeby serwisów internetowych oraz DTP
  • organizacja pracy własnej, szacowanie czasochłonności zleconych zadań
  • dostosowanie się do istniejącej kultury i standardów programowania w firmie

Wymagania i oczekiwania:

  • zmysł plastyczny, wysokie poczucie estetyki, kreatywność, pomysłowość
  • umiejętność projektowania i tworzenia oraz optymalizacji grafiki na potrzeby sieci WWW
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych (np. Adobe, Corel, Gimp)
  • bardzo dobra znajomość HTML, CSS, Javascript oraz umiejętność cięcia layoutów z wykorzystaniem systemu templatów
  • znajomość technologii FLASH
  • umiejętność optymalizacji stron internetowych pod kątem wyszukiwarek
  • wiedza z zakresu web usability / accessibility
  • umiejętność planowania zadań / organizacji pracy
  • umiejętność współpracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość branży e-commerce czy też e-marketingu
  • doświadczenie w zespołowym tworzeniu aplikacji internetowych
  • praktyczna znajomość języka PHP z uwzględnieniem współpracy z bazami danych
  • dobra znajomość technologii FLASH wraz z językiem ActionScript
  • znajomość zagadnień DTP - techniki i specyfiki druku
  • bogate doświadczenie zawodowe i portfolio zrealizowanych projektów

Oferujemy:

Z uwagi na to, że jesteśmy nowoczesną, niedużą firmą z fajnym i młodym zespołem ludzi to na pewno NIE oferujemy korporacyjnej atmosfery pracy:

  • skomplikowanych procedur działania zniechęcających do przejawów własnej inwencji oraz wydłużających np. zakup nowej myszki do komputera w nieskończoność...
  • przełożonych nastawionych na wykorzystywanie podległych pracowników i osiąganie osobistych korzyści
  • wyścigu szczurów i "biurowych gierek"
  • ogromnego biurowca z widokiem na miasto
  • ... i innych tego typu

Na pewno jednak oferujemy:

  • stałą umowę o pracę (możliwe inne formy zatrudnienia)
  • dobre i uczciwe wynagrodzenie
  • pracę w sympatycznym, młodym zespole
  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki zdrowotnej
  • komfortowe warunki pracy (biuro, sprzęt itp)
  • elastyczne nastawienie do potrzeb pracowników (np. godziny pracy)
  • ciekawe zadania, poznawanie nowych technologii i rozwijanie wiedzy (np. "Dzień Wiedzy" kiedy jesteś w pracy, ale nie pracujesz, tylko uczysz się nowych rzeczy/technologii, które chcesz)
  • możliwość rzeczywistego wpływania na rozwój dynamicznie rosnącej firmy informatycznej i jednego z czołowych sklepów internetowych w Polsce

Jeśli wymagania z listy "mile widziane" nie są Twoją mocną stroną, nie przejmuj się, sporo z tego nauczysz się pracując u nas.

W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres email: praca@jarkom.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"