JARKOM Jarosaw Banacki
ul. Kartuska 149/11, 80-138 Gdask
Tel (58) 326-40-40, e-mail:
www.jarkom.pl

Aktualnie brak ofert

Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, stale poszukujemy najlepszych osób na wymienione obok stanowiska. Intensywną rekrutację prowadzimy kilka razy do roku, ale także w sposób ciągły przyjmujemy zgłoszenia zainteresowanych kandydatów i z wybranymi osobami kontaktujemy się w celu przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych.

Co to jest rekrutacja ciągła i aktywna?

Dla naszych potrzeb nazwaliśmy roboczo 2 sposoby poszukiwania osób do pracy.

Rekrutacja ciągła jest to stały proces zbierania zgłoszeń potencjalnych kandydatów na interesujące nas stanowiska. Oznacza to, że w danej chwili nie mamy silnej potrzeby zatrudnienia nowej osoby na to stanowisko, ale z analizy biznesu wiemy, że taka potrzeba zapewne wystąpi w najbliższych miesiącach lub po prostu stale poszukujemy najlepszych osób na dane stanowisko. Dlatego też cały czas oczekujemy na zgłoszenia, zapoznajemy się z dokumentami i z wybranymi osobami przeprowadzamy krótkie spotkanie. Istnieje szansa, że od razu zaproponujemy danej osobie pracę w naszej firmie.

Rekrutacja aktywna to klasyczny zbiór zadań prowadzący do zebrania grupy kandydatów i wyłonienia spośród nich, po przeprowadzeniu analizy dokumentów i rozmowy kwalifikacyjnej, osoby najlepiej pasującej na dane stanowisko.

Jak przebiega rekrutacja aktywna?

Proces rekrutacji rozpoczynamy od umieszczenia ogłoszeń na różnych stronach w sieci Internet. Po pewnym czasie, z zebranych zgłoszeń wybieramy grupę osób z którymi przeprowadzamy rozmowy telefoniczne. Po tym etapie wybieramy osoby na bezpośrednie spotkania kwalifikacyjne. Po cyklu spotkań składamy propozycję jednej osobie a po ewentualnym jej przyjęciu informujemy wszystkie pozostałe osoby o wyniku rekrutacji.

Proces rekrutacji i podejmowane przez nas decyzje personalne są dokładnie przemyślane i rozważne. Naszych pracowników, a także kandydatów na pracowników traktujemy bardzo poważnie, ponieważ decyzja o podjęciu pracy lub zmianie miejsca pracy jest ważnym krokiem i niesie za sobą konsekwencje zarówno dla pracownika jak i pracodawcy.

Jak zgłaszać kandydaturę?

Na końcu treści każdego ogłoszenia zawieramy instrukcję, jak zgłaszać swoją kandydaturę. W celu ułatwienia w porządkowaniu spływającymi zgłoszeniami prosimy o ścisłe stosowanie się do tych wskazówek. W przypadku problemów lub pytań prosimy pisac na adres praca@jarkom.pl.